misie__13_misie__13_ŚWIĘTO  MISIA  MAMY    DZISIAJmisie__13_misie__13_

Miękki,  puchaty  i  taki  z  łatką - najmilszy  przyjaciel  dzieci  i  niezastąpiona  przytulanka   przy  zasypianiu - PLUSZOWY  MIŚ.  Mimo  coraz  nowocześniejszych  i  coraz  bardziej  atrakcyjnych  zabawek,  moda  na  misie  nie  przemija,  bo  ,, Czy  to  jutro,  czy  to  dziś   wszystkim  jest  potrzebny  miś ''.

25  listopada  to  dzień,  kiedy  obchodzi  się  urodziny  pluszowego  misia.  Miś  jest  przyjacielem  dzieci,  czy  wypada  więc  zapomnieć  o  urodzinach  przyjaciela ? W  tym  wyjątkowym  dniu  już  od  samego  rana  w  przedszkolu  panowała  bardzo  radosna  atmosfera.  Z  tej  okazji  w  każdej  grupie  działy  się  wspaniałe  rzeczy.  Przygotowano  wiele  ciekawych  zabaw  i  konkursów,  były  wspólne  tańce  i  pląsy  przy  muzyce oraz  śpiewanie  misiowych  piosenek. Ponadto  dzieci  z  wielkim  zainteresowaniem wykonały  prace  plastyczne.  Wśród  przygotowanych  atrakcji  znalazły  się  pamiątkowe misiowe zdjęcia. Na  zakończenie  spotkania  uczestnikom  zabawy  wręczono  ,, misiowy  medal ''.

Po  tak  miłym  dniu  wszyscy  szczęśliwi,  ale  i  trochę  zmęczeni,  udali  się  na  ,, zdrowe  małe  co  nieco ''.

25  LISTOPADA  BYŁ  WIĘC  W  NASZYM  PRZEDSZKOLU  CAŁKIEM  MISIOWYM  DNIEM.  TRUDNO  BOWIEM  WYOBRAZIĆ  SOBIE  DZISIEJSZY  ŚWIAT  BEZ  PLUSZOWEGO  MISIA.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie ruchome

WSZYSTKIEGO  DOBREGO  NASZYM  CUDNYM  MISIOM  W  DNIU  ICH  ŚWIĘTA.

2020-11-25