" BAL JABŁUSZKA"ORAZ

ZAWODY SPORTOWE "CZERWONI I ZIELONI"

Robak_w_Jablko.png

W październiku w grupie KOTKÓW odbył się ,,Bal Jabłuszka".

W udekorowanej jabłuszkami sali zebrały się dzieci przebrane za czerwone i zielone jabłuszka. W programie balu były zabawy integracyjne przy muzyce i konkursy. Dzieci wysłuchały bajki W. Sutiejewa "Jabłko" a następnie każde dziecko wykonało pracę plastyczną pt: "Szczęśliwe jabłuszko". Bal zakończył się ucztą wypieków jabłkowych przygotowanych przez rodziców oraz pysznym sokiem z jabłek, który wspólnie z paniami przygotowały dzieci. Wszyscy bawili się świetnie. Bal zakończył się pamiątkowym zdjęciem z jabłuszkiem.

16 października odbyły się zawody sportowo- zabawowe oraz quiz wiedzy o owocach i warzywach. Dzieci zostały podzielone na dwie drużyny i miały za zadanie wykazać się wiedzą o owocach i warzywach zarówno rosnących w naszych ogrodach jak i egzotycznych. Wszyscy zawodnicy poradzili sobie z zadaniami a nagrodą był sok marchwiowo - jabłkowy.

Dziękujemy rodzicom za pyszności jabłkowe!! produkt_jablko_1.png

produkt_jablko_1.png