BAL  JABŁUSZKA  ORAZ
 ZAWODY SPORTOWE  CZERWONI  ZIELONI

Robak_w_Jablko.png

W październiku  w  grupie  KOTKÓW  odbył  się  BAL  JABŁUSZKA.

W udekorowanej jabłuszkami sali zebrały się dzieci przebrane za czerwone i zielone jabłuszka. W programie balu były zabawy integracyjne przy muzyce i konkursy. Dzieci wysłuchały bajki W. Sutiejewa "Jabłko", a następnie każde dziecko wykonało pracę plastyczną pt: "Szczęśliwe jabłuszko". Bal zakończył się ucztą wypieków jabłkowych przygotowanych przez rodziców oraz pysznym sokiem z jabłek, który wspólnie z paniami przygotowały dzieci. Wszyscy bawili się świetnie. Bal zakończył się pamiątkowym zdjęciem z jabłuszkiem.

16 października odbyły się zawody sportowo- zabawowe oraz quiz wiedzy o owocach i warzywach. Dzieci zostały podzielone na dwie drużyny i miały za zadanie wykazać się wiedzą o owocach i warzywach zarówno rosnących w naszych ogrodach jak i egzotycznych. Wszyscy zawodnicy poradzili sobie z zadaniami, a nagrodą był sok marchwiowo - jabłkowy.

Dziękujemy  rodzicom  za  pyszności  jabłkowe !! produkt_jablko_1.png

produkt_jablko_1.png