ZAJĘCIA   W   BIBLIOTECE  PUBLICZNEJ  LĘBORKU

czytaniejak.gif

Wszyscy  zdajemy  sobie  sprawę,  jak  bardzo  ważnym  w  rozwoju  dziecka  jest  rozbudzanie  zainteresowania  książką. Cenne  informacje,  które  zdobywamy  poprzez  czytanie  książek  są nieocenione - to  kopalnia  wiedzy.  Dlatego  w  piątek  21 lutego  MISIAKI  już  po  raz  drugi  postanowiły odwiedzić Miejską  Bibliotekę  Publiczną.

W  bibliotece  przywitała  dzieci  Pani  Marcelinka   i zaprosiła  do  zabawy  w  tym  magicznym  miejscu. Wędrując  między półkami  pełnymi  książek  przypominała  o  tym,  jak  należy  się  w  takim  miejscu zachować  oraz  co  należy  zrobić,  aby stać  się  czytelnikiem  biblioteki.  Następnie  starszaki  wzięły  aktywny  udział  w zajęciach  edukacyjnych  pod  hasłem  - ,,CZUŁOŚĆ '' . Było  mnóstwo  radości  i zabawy na  podstawie  opowiadania Calins  w  formie  teatru  ilustracji  - kamishibai.  Dzieciom  bardzo spodobała  się  przygoda  z  książką  w  bibliotece, w  której można  się  świetnie  bawić  i sympatycznie spędzić  czas.

PANI  MARCELINKO - JESTEŚMY  BARDZO  WDZIĘCZNI  I  Z  PEWNOŚCIĄ  JESZCZE  PANIĄ  ODWIEDZIMY !!!

2020-03-03