GOŚCIMY  BABCIĘ   DZIADKA   W  WALENTYNKIpobrane_2.jpg

Dnia 14 lutego wspólnie z babcią i dziadkiem obchodziliśmy walentynkowe święto. Dzieci zaprezentowały dla naszych ukochanych Babć i Dziadków wierszyki, piosenki, oraz tańce. Atmosfera była tak serdeczna i radosna, że po  naszych występach tańczyliśmy wspólnie z naszymi seniorami. W czasie spotkania częstowaliśmy się pysznymi ciastami przygotowanymi przez niezawodne mamy. Uśmiechnięte twarze gości i dzieci świadczyły o przemiłej atmosferze spotkania. Dziękujemy za odwiedzenie nas w przedszkolu oraz za ciepłą atmosferę, którą razem stworzyliśmy. Kolejny raz potwierdza się dewiza, że „Nie ma jak babcia!” i „Kto cię za uszy wyciągnie z biedy? No wiadomo- dziadek!”. To u Babci i u Dziadka znajdziecie zawsze bezpieczny azyl!

Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

2020-02-14