WARSZTATY   BOŻONARODZENIOWE

choinka_1.png  UBIERAMY CHOINKĘ choinka_1.png

Pod takim hasłem na kilkanaście dni przed świętami Bożego Narodzenia,  w grupie MOTYLKÓW odbyły 16 grudnia warsztaty z rodzicami przygotowujące i wprowadzające nas w radosny nastrój oczekiwania na Boże NarodzenieDo udziału w nich zaprosiliśmy Rodziców naszych wychowanków. Dzieci przedstawiły króciutki program artystyczny o tematyce świątecznej, wysłuchały opowiadania " Komu potrzebne są święta", a następnie wspólnie z rodzicami ubrały choinkę w naszej sali. W dalszej części w  miłej i świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały  kolorowe bombki, aniołki i pawie oczka. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Każdy chciał popracować. Było ciepło, radośnie i rodzinnie. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę oraz złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.

Taka forma zajęć, w których biorą udział Rodzice na równi ze swoimi pociechami, stworzyła możliwość do radosnej zabawy z mamą czy tatą i wprowadziła w radosny nastrój wyczekiwania Świąt Bożego Narodzenia.

Red_Christmas_Hanging_Balls_Decor_PNG_Clipart_Image.png

2019-12-16