DZIEŃ  BABCI DZIADKA

bid.jpg

Babcia i Dziadek  są bardzo ważnymi osobami w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka jest jedynym z dni, w którym wnuczęta obdarzają swoich Dziadków szczególnymi dowodami miłości. W naszym przedszkolu uroczystości z okazji tego wyjątkowego święta obchodzimy od 18 do 25 stycznia.  Wszystkie grupy zaprezentowały swoje umiejętności, a babcie i dziadkowie ze łzami w oczach i z wielkim wzruszeniem podziwiali swoje wnuczęta. Mali artyści poprzez wiersze, piosenki i taniec mogli wyrazić babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po części artystycznej dzieci wręczyły upominki swoim bliskim. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.

WSZYSTKIM  BABCIOM I DZIADKOM W DNIU ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY ZDROWIA, POCIECHY Z WNUCZĄT I SAMYCH RADOSNYCH CHWIL!!!

linia_serca.gif

2019-01-18