CRICTOR - UCZYNNY WĄŻ DOBRY  PRZYJACIEL

Wszyscy  zdajemy  sobie  sprawę,  jak  bardzo  ważnym  w  rozwoju  dziecka  jest  rozbudzanie  zainteresowania  książką. Cenne  informacje,  które  zdobywamy  poprzez  czytanie  książek  są nieocenione - to  kopalnia  wiedzy.  Dlatego  w  środę  31 października  SŁONECZKA  postanowiły odwiedzić Miejską  Bibliotekę  Publiczną.

Przedszkolaki  z  wielką  radością  zapoznały  się  z  magicznym  dla  nich  miejscem.  Tym  bardziej,  że  dla  zdecydowanej większości  była  to  pierwsza  wizyta  wśród  tylu  książek.  W  bibliotece  przywitała  dzieci  Pani  Bożenka - bibliotekarka  i zaprosiła  do  zwiedzenia.  Wędrując  między  półkami  pełnymi  książek  opowiadała  o  tym,  jak  należy  się  w  takim  miejscu zachować  oraz  co  należy  zrobić,  aby  stać  się  czytelnikiem  biblioteki.  Następnie  starszaki  wzięły  aktywny  udział  w zajęciach  edukacyjnych  pod  hasłem CRICTOR - UCZYNNY  WĄŻ  I  DOBRY  PRZYJACIEL . Było  mnóstwo  radości  i zabawy na  podstawie  opowiadania  Tomiego  Ungerera.  Dzieciom  bardzo spodobała  się  przygoda  z  książką  w  bibliotece, w  której  można  się  świetnie  bawić  i sympatycznie  spędzić  czas.

PANI  BOŻENKO - JESTEŚMY  BARDZO  WDZIĘCZNI,  Z  PEWNOŚCIĄ  JESZCZE  PANIĄ  ODWIEDZIMY !!!

2018-11-08