kwiatki.png   DZIEŃ   NAUCZYCIELA   kwiatki.png

nauczycielka.png

W piątek 12 października  obchodziliśmy  w  naszym  przedszkolu  DZIEŃ  EDUKACJI  NARODOWEJ,  popularnie  zwanym  DNIEM  NAUCZYCIELA.  Uroczystość  rozpoczęła  zastępca  Pani  Dyrektor - Janina  Burzyńska, która  przywitała przybyłych  gości,  a  następnie  złożyła najserdeczniejsze  życzenia  wszystkim  byłym  pracownikom  przedszkola  oraz  pracownikom  czynnym  zawodowo.  Następnie  rozpoczął  się  KONCERT  ŻYCZEŃ  dla  wszystkich  zebranych  gości.  W  koncercie  wzięły  udział  dzieci  z  wszystkich  grup  przedszkolnych.  Dzieci  zaprezentowały  swoje  umiejętności  śpiewając,  recytując,  grając  na  instrumentach  muzycznych  i  tańcząc.  Były  piękne  życzenia  oraz  wspaniałe  upominki .

DZIĘKUJEMY  WSZYSTKIM  ZA  PAMIĘĆ  !!!

2018-10-14