JCJCDZIEŃ  PEŁEN  WRAŻEŃ    JCJCJdzieci_big.jpg

Przyszedł  oczekiwany  dzień  w  przedszkolu,  na  który  czekały  wszystkie  dzieci - DZIEŃ  DZIECKA.  Pogoda   tego  dnia  była  wymarzona,  dlatego  dzieci  spędziły  ten  cudowny,  pełen  atrakcji  dzień  nie  tylko  w  przedszkolu  ale  i na terenie pięknie  ozdobionego, kolorowymi balonami  ogrodu  przedszkolnego.  Były  konkursy,  zabawy  integracyjne,  zabawy  ruchowo - taneczne,  malowanie  twarzy,  przedstawienie  w  wykonaniu  średniaków  z  grupy  SŁONECZEK  pt. ,, My  dzieci''  i  uśmiech,  uśmiech,  uśmiech. W  tym  dniu  nie  mogło  również zabraknąć słodkości, soczków  oraz zdrowych przekąsek. Wszystkie  dzieci  otrzymały  również   prezenty. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo,  a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

TEN  DZIEŃ  NA  DŁUGO  ZAPISZE  SIĘ  W  NASZJ  PAMIĘCI.   NA TWARZACH  DZIECI  MALOWAŁO  SIĘ  SZCZĘŚCIE,  RADOŚĆ  I  OGROMNE  ZADOWOLENIE

2018-05-29