PISANKI, PISANKI  JAJKA  MALOWANE  Znalezione obrazy dla zapytania pisanki - galeria

Ostatni  tydzień  w  naszym  przedszkolu  wrzał  od  przygotowań  przedświątecznych.  Tym  razem  zaangażowały  się  nie  tylko  przedszkolaki,  ale  również  i  rodzice.

W   wiosenne,  środowe  popołudnie  w  grupie  MISIAKÓW  odbyły  się  warsztaty plastyczne.  Wspólną  aktywność  twórczą  poprzedziły  wielkanocne  zabawy  muzyczno - ruchowe  oraz  masażyki  relaksacyjne,  podczas  których  dzieci  i  ich  rodziny  świetnie  się  bawiły.  Po  zrelaksowaniu  dzieci  wspólnie  z  rodzicami  i  rodzeństwem  przystąpiły  do  twórczej  pracy.  W  wesołej, ciepłej  i  rodzinnej  atmosferze  powstawały  przepiękne  papierowe  pisanki,  które  zdobiły  nasz  wielkanocny  koszyk.

WSZYSTKIM  OBECNYM  NA  WARSZTATCH  RODZICOM  I  DZIECIOM  DZIĘKUJEMY  ZA  WSPÓLNIE  SPĘDZONY  CZAS  I  ŻYCZYMY  WESOŁYCH  ŚWIĄT  WIELKANOCNYCH !!!

2018-03-24