Znalezione obrazy dla zapytania bałwanek - grafika      ZIMOWA   PRZYGODA    platek_sniegu.png platek_sniegu.png

W  czwartek 1 marca  gościliśmy  w  naszym  przedszkolu  aktorów  z  Teatru  Gargulec  z  Gdańska.  Artyści  zaprezentowali  przedszkolakom  przedstawienie   pt. ,, ZIMOWA  PRZYGODA''.  Dzieci  obejrzały wesoły  spektakl   o  przygodach  Bałwanka,  który  czuł  się  trochę  samotny.  Na  szczęście  na  swojej  drodze  spotyka  wiele  barwnych  postaci - Panią  Bałwankową,  Zajączka,  Panią  Mróz.  To  właśnie  Ci barwni  bohaterowie  przyciągali  uwagę  najmłodszych  widzów, którzy z  wielkim  zaangażowaniem  uczestniczyli  w teatrzyku.

Prosta  fabuła,  wesołe  przygody,  zabawne  relacje  pomiędzy  bohaterami,  a  przede  wszystkim  bliski  kontakt  aktorów  z dziećmi,  to  wszystko  stworzyło  atmosferę  zadowolenia  i  radości,  a  także pobudziło dzieci  do  głośnych  okrzyków  i spontanicznego  zachowania.

Kontakt  z  kulturą  teatralną  wyzwolił  w  dzieciach  nowe  pokłady  energii  i  niezwykłe  wrażenie emocjonalne.

2018-03-03