WALENTYNKI,  WALENTYNKI  - ŚWIĘTO   CHŁOPCA  DZIEWCZYNKI

,, Mam  serduszko,  wielkie  serce,  spójrz  jakie  czerwone.                                                                                                                                 Kogo  kocham,  kogo  lubię,  podam  w  jego  stronę. ''

Walentynkowy  Dzień  w  Przedszkolu - to  rozbrzmiewające od  samego  rana  piosenki  o  miłości,  czerwone  stroje  i  wiszące  wszędzie  czerwone  serduszka.

W  tym  dniu  wszystkie  dzieci  oraz  panie  w  przedszkolu  zostały  obdarowane  serduszkami - symbolem  miłości  i  przyjaźni. Były  zabawy,  konkursy,  tańce,  w  których  na  różne  sposoby  dzieci  przekazywały  sobie  gesty  przyjaźni  i  radości. W  tym  dniu  nie zabrakło  również  zdrowych  przekąsek,  soków  owocowych,  ciasteczek  w  kształcie  serduszek   oraz  walentynkowo - urodzinowego  tortu  przyniesionego  przez  Dorianka.

Było  bardzo  miło,  wesoło  i  bardzo  czerwono !!!

Z  OKAZJI  WALENTYNEK  ŻYCZYMY  WSZYSTKIM  DUŻO  RADOŚCI  I  MIŁOŚCI,  BY  UŚMIECH  PRZEZ  CAŁY  DZIEŃ  GOŚCIŁ ...

2018-02-14