MOTYLKI   I  MINIONKI   DLA  WIELKIEJ  ORKIESTRY   ŚWIĄTECZNEJ    POMOCY

serduszko_1.pngserduszko_1.pngserduszko_1.png

Jak co roku nasze przedszkole przyłączyło się do Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Orkiestra w naszym przedszkolu grała 12 stycznia w piątek. Do akcji  w naszym przedszkolu przyłączyli się nasi wychowankowie, ich rodzice oraz personel przedszkola.

Wolontariusze z przedszkola zebrali do puszki WOŚP kwotę 326 złotych i 86 groszy.

Ale  już  w niedzielę  14  stycznia  MOTYLKI  i  MINIONKI  wzięły czynny udział  w  akcji  na  rzecz  XXVI  Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedszkolaki  wystąpiły  na  scenie  auli  Zespołu  Szkół Mechaniczno - Informatycznych  dla lęborskiej publiczności  i wykonały  ,, Taniec  Śnieżynek " i  taniec  ,, Lama '', podgrzewając  wszystkich  zmarźluchów  do wspólnej zabawy.

Dziękujemy rodzicom za przyprowadzenie swoich pociech i udział w imprezie.

SIEMA !!!   DO  ZOBACZENIA  ZA ROK !!!

2018-01-14