choinka1.gif   GWIAZDKA  MIXED  MED   choinka1.gif

Okres  przedświąteczny  to  doskonały  czas  do  wspólnych  zabaw  i  prac,  mających  na  celu  jak  najlepsze  przeżycie  Świąt  Bożego  Narodzenia.  Mając  to  na  uwadze  mama  Oliweczki  Kowalczuk   z  grupy  MISIAKÓW,  zorganizowała  we  wtorek  5 grudnia  warsztaty  plastyczne  podczas,  których  dzieci  ozdabiały  od  środka  i  na  zewnątrz  gwiazdkę  akrylową.    Połączenie  wspólnych  sił  dzieci,  prowadzących - pani  Kasi  i  Małgosi  oraz  nauczycieli,  zaowocowało  wspaniałymi  wytworami,  stworzonymi  w  miłej, ciepłej  i  radosnej  atmosferze.  Było  to  ciekawe  doświadczenie  zarówno  dla  dzieci,  jak  i  dla  nauczycieli,  którzy  wspólnie  pracowali,  jednocześnie  bawiąc  się,  a  efektem  były  przepiękne  gwiazdki  świąteczne.

DZIĘKI    MAMIE   NASZEJ  OLIWECZKI    JESTEŚMY  JUŻ  W  ENTUZJASTYCZNYM  NASTROJU  BOŻONARODZENIOWYM,  ZA  CO  JESZCZE  RAZ  BARDZO  DZIĘKUJEMY.

2017-12-06