OSTATNI  BAL U  PANI  JESIENI  sun_clipart_png_sun_icon_7587cced3d0c975180e86393e3c6cc9e.png

Pod  takim  tytułem  grupa  SŁONECZEK wystawiła we  wtorek  21  listopada  przedstawienie,  prezentując  swoje  taneczno - aktorskie  umiejętności.  Dzieci  z  wielkim  zapałem  i  ogromną  radością   wcieliły  się  w  odgrywane  role.  Premierowy  występ  małych  aktorów  obejrzały  koleżanki  i  koledzy  z  innych  grup  przedszkolnych,  a  także rodzice,  którzy  nie  kryli  wzruszenia,  oglądając  swoje  pociechy.

Zarówno  artyści,  jak  i  zaproszeni  goście  bawili  się  wyśmienicie  podczas  tego  spotkania.  Z  widowni  posypały  się  gromkie  brawa,  które  zdawać  by  się  mogło,  nie  miały  końca.

MALI  AKTORZY  TAK  ZASMAKOWALI  W  AKTORSTWIE,  ŻE  ZAPOWIADAJĄ  KOLEJNE  WYSTĘPY !!!

2017-11-25