RODZICE!

W związku z pojawiającymi się w rodzinach dzieci, przypadkami zachorowań na COVID-19  (bądź takich podejrzeń) oraz dającym się niestety zauważyć nieprzestrzeganiem przez części rodziców rygorów antyepidemiologicznych ponownie przypominam o konieczności stosowania się do zapisów

"Procedury bezpieczeństwa w Przedszkolu nr 1 w Lęborku w okresie pandemii COVID-19",  a w szczególności:

• monitorowaniu samopoczucia u dziecka,
  • noszeniu maseczek ochronnych przyprowadzając i odbierając dziecko
  • nieprzychodzeniu do przedszkola osób z objawami chorobowymi (w przypadku alergii dziecka obowiązkowe jest dostarczenie  zaświadczenia lekarskiego. Brak zaświadczenia spowoduje zakaz wejścia dziecka do przedszkola, będziemy traktować katar, kaszel jako objaw chorobowy).

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo proszę Państwa o bieżące przypominanie o obowiązujących zasadach i o egzekwowanie wobec dzieci i siebie powyższych wymogów.

Apeluję też o zgłaszanie przypadków ewentualnych zachorowań (bądź takich podejrzeń).

PROSZĘ O  STOSOWANIE SIĘ DO PROCEDUR DLA NASZEGO WSPÓLNEGO DOBRA.

DZIĘKUJE TYM WSZYSTKIM, KTÓRZY ZACHOWUJĄ SIĘ ODPOWIEDZIALNIE, DBAJĄC W TEN SPOSÓB  O ZDROWIE SWOJE I INNYCH.

Dyrektor przedszkola

Janina Świtka