KONKURS RECYTATORSKI

Utworzono: 12-05-2019

O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI

W piątek 10 maja odbył się konkurs recytatorski ,, O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI '' organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku.

Konkurs organizowany jest już od kilku lat. Dzięki niemu dzieci mają okazję sprawdzić się w roli recytatorana ,,wielkiej scenie '' oraz przybliżyć sobie literaturą dziecięcą znanych autorów.

W tym roku chęć udziału w konkursie z naszego przedszkola zgłosiło2 dzieci. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem i bardzo ciekawie recytowali wiersze, publiczność zaś z wielkim zainteresowaniem i uwagą oglądała występy młodych artystów.

Decyzjąjurry II miejsce zdobyłaZOSIA SAWUK z grupy SŁONECZEK, która recytowała wiersz pt. ,, Zły humorek '' D. Gellner , zaśwyróżnienie otrzymał ALAN ORZESZKE z grupy KRASNOLUDKÓW, który recytował wiersz pt. ,,Każdy z nas jest inny '' M. Strzałkowskiej . Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i wielkie brawa od swoich kolegów i koleżanek.

GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH ZDOLNOŚCI RECYTATORSKICH !!!

KONKURS  RECYTATORSKI grafika